Autobusų stotis
(8 447) 72 933


autobusubilietai logo

Tvarkaraščiai

Tarpmiestiniai

ALYTUS – JURBARKAS – ŠILUTĖ – KLAIPĖDA

Stotelė

Išvyksta

ALYTUS

9:00

Luksnėnai

9:15

Santaka

9:23

Simnas

9:34

Krosna

9:49

Želsvelė

10:01

Liudvinavos kryžkelė

10:08

MARIJAMPOLĖ

10:24

VILKAVIŠKIS

10:54

Klausučiai

11:05

Žalioji

11:10

K.Naumiestis

11:20

Bubleliai

11:25

Keturnaujiena

11:30

Sintautai

11:37

ŠAKIAI

11:49

Valenčiūnai

12:01

JURBARKAS

12:32

Smalininkai

12:48

Viešvilė

13:06

Vilkyškiai

13:28

Lumpėnai

13:38

Mikytai

13:43

PAGĖGIAI

13:48

Stoniškiai

14:01

Usėnai

14:07

Juknaičiai

14:19

ŠILUTĖ

14:34

Saugos

14:53

Vilkyčiai

15:00

Priekulė

15:13

KLAIPĖDA

15:45

 

Stotelė

Išvyksta

KLAIPĖDA

18:40

Priekulė

19:13

Vilkyčiai

19:22

Saugos

19:31

ŠILUTĖ

19:56

Juknaičiai

20:08

Usėnai

20:20

Stoniškiai

20:27

PAGĖGIAI

20:38

Mikytai

20:42

Lumpėnai

20:48

Vilkyškiai

20:55

Viešvilė

21:15

Smalininkai

21:27

JURBARKAS

21:40/5:00

Valenčiūnai

5:16

ŠAKIAI

5:30

Sintautai

5:40

Keturnaujiena

5:48

Bubleliai

5:53

K.Naumiestis

5:58

Žalioji

6:08

Klausučiai

6:13

VILKAVIŠKIS

6:28

MARIJAMPOLĖ

6:58

Liudvinavos kryžkelė

7:09

Želsvelė

7:16

Krosna

7:29

Simnas

7:44

Santaka

7:54

Luksnėnai

8:02

ALYTUS

8:17

ALYTUS – JURBARKAS – ŠILUTĖ – PALANGA
JURBARKAS – KLAIPĖDA
JURBARKAS – KLAIPĖDA – PALANGA
JURBARKAS – VILNIUS
JURBARKAS – PAGĖGIAI – ŠILUTĖ – KLAIPĖDA

Priemiestiniai

Armeniškiai - Klausučiai - Seredžius (pirmadienis, trečiadienis)

Stotelė

Išvyksta

Pr. T.

Seredžius

6:20

Seredžiaus MSV

6:22

Padubysys

6:28

Naciunai

6:32

Burbiškiai

6:35

Armenos linija

6:38

Vosbutai

6:44

Žardiškiai

6:48

Paarmenys

6:52

Armena

6:55

Armeniškiai

6:57

Vambaliai

7:00

Fermos

7:04

Stasiūnai

7:06

Klausučiai

7:08

Sodai

7:10

Belvederis

7:15

Seredžius

7:18

Stotelė

Išvyksta

 Pr.T.

Seredžius

15:45

Belvederis

15:47

Sodai

15:51

Klausučiai

15:53

Stasiūnai

15:55

Fermos

15:57

Vambaliai

16:01

Armeniškiai

16:04

Armena

16:06

Paarmenys

16:08

Žardiškiai

16:12

Vosbutai

16:15

Armenos linija

16:20

Burbiškiai

16:23

Naciunai

16:26

Padubysys

16:30

Seredžiaus MSV

16:35

Seredžius

16:37

Armeniškiai

16:50

Armeniškiai - Klausučiai - Seredžius (sekmandienis)
Eržvilkas - Skaudvilė
Jurbarkas - Raseiniai
Jurbarkas - Pašaltuonys - Tauragė
Jurbarkas - Greičiai
Jurbarkas - Pėdamė
Jurbarkas – „Serbenta“
Jurbarkas - Kartupiai - Skaudvilė
Jurbarkas - Eržvilkas - Rutkiškiai
Jurbarkas - Vertimai - Mosteikiai
Jurbarkas - Eržvilkas - Lybiškiai
Jurbarkas - Raudonė - Stakiai
Jurbarkas - Vadžgirys - Stakiai
Jurbarkas - Traklaukis
Jurbarkas - Šimkaičiai
Jurbarkas - Žukaičiai - Rutkiškiai
Seredžius - Ariogala
Seredžius - Juodaičiai - Veliuona - Seredžius
Seredžius - Vosbutai - Veliuona - Seredžius
Seredžius - Klausučiai - Jurbarkas - Seredžius
Veliuona - Stakiai

Miesto

Galioja nuo 2017 m. rugsėjo 11 d.

Jurbarko rajono savivaldybės įmonė. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 158161361
V. Kudirkos g. 35, Jurbarkas | tel.: (8 447) 71 734 | el.p. info@jurbarkoautobusai.lt